خرید لاک الکل

لاک الکل بی رنگ، لاک الکل قهوه ای

راهنمای خرید لاک الکل
لاک الکل چیست؟
لاک الکل یک نوع ماده پوششی و محافظت کننده از ورق طلا، مس یا نقره می باشد که به جهت عدم رسیدن هوا و رطوبت به ورق طلا، نقره یا مس، از آن در انتهای کار و بر روی ورق طلا استفاده می شود و مانع رسیدن هوا و اکسید شدن ورق می گردد، در دو نوع بی رنگ و قهوه ای عرضه می شود.

تفاوت لاک الکل قهوه ای با لاک الکل بی رنگ:
لاک الکل قهوه ای ترکیبی از الکل متانول صنعتی و لاک خشک می باشد که بدون بو بوده و آماده مصرف می باشد و مناسب ورق طلا و مس می باشد، به دلیل زرد رنگ بودن آن، برای ورق نقره استفاده نمی شود زیرا یک مقدار زردی به کار شما خواهد داد.
لاک الکل بی رنگ، یک ماده شیمیایی و بر پایه تینر فوری می باشد که در زمان اجرا دارای بو بوده و معمولاً نیازی به رقیق کردن ندارد و آماده اجرا می باشد، کاملاً یک مایع بی رنگ و شفاف است و در نهایت بر روی کار یک پوشش براق را ایجاد خواهد کرد.

هر دو لاک الکل بی رنگ و زرد خیلی سریع خشک می شوند و پیشنهاد می شود که اگر از هرکدام آنها استفاده می کنید، دو الی سه دست بر روی سطح ورق خود کار کنید تا به طور کامل تمامی سطح کار را پوشش دهد.

بستگی به نوع کار شما دارد که بر روی تابلوی دکوراتیو کار میکنید و یا بر روی دیوار پتینه های دیواری انجام می دهید که بتوانید ابزار مناسب اجرای آن را بیابید، اما در کل این محصول را با استفاده از قلم مو و یا تنظیف می توانید بر روی کار خود اجرا نمائید، اما حتماً توجه داشته باشید که تمامی سطح کار را پوشش دهید و هیچگونه حفره ای باقی نماند تا سطح ورق شما اکسید نشود.

در صورتی که هرگونه سوالی در زمینه خرید لاک الکل داشتید با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمائید.