شابلون طرح آجر – خرید شابلون طرح آجر

شابلون چیست؟
شابلون هایی که ما اینجا در مجموعه رنگ و ابزار دات کام تولید می کنیم، ورقه هایی از جنس طلق که شبیه به ظلق های رادیولوژی است، می باشد. با این شابلون ها می توانید انواع طرح ها و نقشه ها را بر روی سطح مورد نظر خود اجرا نمائید، این سطح می تواند دیوار، سفال، پلی استر، کف، سقف، سطوح گچی یا سیمانی و یا هر نوع سطحی باشد. تفاوتی نمی کند که شما زیرکار از چه نوع جنسی داشته باشید، بلکه این شابلون ها انعطاف پذیر هستند و بر روی هر سطحی قابلیت اجرا را به شما خواهند داد.

معمولاً ضخامت شابلون ها 300 میکرون یا بالاتر می باشد، اگر نیاز به شابلونی با ضخامت بالاتر داشته باشید می توانید با شماره های مجموعه تماس بگیرید تا همکاران ما این شابلون ها را برای شما به صورت سفارشی آماده نمایند.

شابلون طرح آجر یکی از ده ها دسته بندی از هزاران طرح شابلون طرح دار است که ما در مجموعه رنگ و ابزار دات کام تولید و در اختیار مشتریانمان قرار می دهیم. شما شابلون طرح آجر را می توانید با خمیر تکسچر، خمیر پتینه، رنگ، خمیر میکروسمنت و یا هر نوع متریال دیگر در هر میزان ضخامتی، اجرا نمائید.

توجه داشته باشید که ابعادهای شابلون های طرح آجر در سایت همانند طرح های آنها گوناگون هستند و در طرح ها و ابعاد های مختلف عرضه می گردند، اعم از طرح اجر منظم، نا منظم، طرح سنگ و…

این شابلون ها یکبار مصرف نبوده و بارها می توانید از آن استفاده نمائید، اما باید در نگهداری آنها کوشا باشید و پس از هربار استفاده، آن را بشوئید و به نحوه صحیحی از آنها استفاده نمائید.

در ضمن اگر نیاز به خمیرهای برجسته کاری برای کار با شابلون نیاز داشته باشید می توانید متریال پتینه را از مجموعه رنگ و ابزار دات کام به راحتی تهیه نمائید. اینجا کلیک کنید

جهت خرید شابلون مورد نظر خود، بر روی محصول یا طرح مورد نظر خود کلیک کنید و پس از پرداخت، محصول را درب محل خود دریافت خواهید کرد، ارسال به سراسر ایران انجام می شود.