خرید آنلاین انواع رنگ بندی های اپوکسی – خرید رنگ کاشی – خرید رنگ سرویس بهداشتی

توضیحات

توضیحات کلی درباره رنگ اپوکسی پلی آمید به همراه هاردنر

توجه داشته باشید که رنگ اپوکسی ترکیبی کامپیوتری با توجه به انتخاب شما ساخته می شود و کاملاً سلیقه ای می باشد و به همین دلیل امکان مرجوع و یا تعویض ندارند، لذا در  انتخاب رنگ خود دقت کافی داشته باشید.

توجه 2: رنگهای ترکیبی که شما در کامپیوتر و یا گوشی خود مشاهده می کنید، ممکن است تا 20درصد تغییر رنگ با رنگ اصلی داشته باشند.

این نوع رنگ اپوکسی، مناسب اجرا بر روی فلز آهن، کاشی، سرامیک و مکان های مرطوب می باشد، دارای انعطاف پذیری بالا و ضد آب می باشد.

پوشش های رنگ اپوکسی پلی آمید،

خاصیت چسبندگی مناسبی روی سطح گسترده ای از سطوح دارد رنگ اپوکسی از رزین اپوکسی و هاردنر پلی آمید ساخته شده است.
رنگ اپوکسی بخاطر مقاومت بسیار خوبی که در مقابل رطوبت، اصطحکاک و عوامل جوی و شیمیایی دارد جایگزین خوبی برای پوشش های محافظتی قرار می گیرد.
رنگ اپوکسی بعد از خشک شدن کامل، قابل شستشو می باشد و به خاطر داشتن خاصیت انعطاف پذیری در برابر تغییر ظاهر سطحی سازه، مقاومت می کند و همچنین بسیار ضربه پذیر می باشد.
در رنگ های کولتار اپوکسی زیادی مقداری کولتار به رنگ اپوکسی مقاومت آن در قبال آب و زنگ زدگی بسیار زیاد می کند و آستر زینک ریچ اپوکسی همچنین با به وجود امدن حفاظت کاتدی روی سطح فولاد و آهن از زنگ زدگی آنها خودداری و سطح در برابر عوامل خورنده برای مدت زیادی محافظت می شود.

کاربرد رنگ اپوکسی :

رنگ ها و پوشش قالب های صنعتی و کامپوزیت ها ,سامانه های الکتریکی و الکترونیک استفاده های خانگی و دریایی , هوافضا, زیست شناسی استفاده می شود و همچنین از رنگ اپوکسی می توانیم بر روی سطح های فلزی، چوبی و سیمانی استفاده کنیم،به طور مثال درموتورخانه ها، سطوح مجاور مواد شیمیایی متوسط، زیرزمین های که مرطوب هستند.
کف پارکینگ ها و کارخانه ها و در مجموع هر جایی که نیاز به یک پوشش خیل خوب در طولانی مدت می باشد میتوان از رنگ اپوکسی استفاده کرد.
همچنین در موادی که بر پایه اپوکسی درست می شوند شامل کاربردهای بسیار زیادی می باشد که از نکته های مهم آنها می توان ساخت رنگ اپوکسی و کفپوش اپوکسی را نام ببریم و همچنین می توانیم استفاده در ساخت موادی مثل چسب ها، کامپوزیت ها مانند موادی که از فایبر گلاس یا فیبر کربن استفاده می شود.
ساختار شیمیایی اپوکسی ها این مجوز را به ما می دهد که بسپارهای (موادی که شامل مولکول های قابل توجهی می باشد که از در کنار هم قرار گرفتن واحدهای کوچک تکرار شونده که تکپار یا مونومر نامیده می شود، به وجود آمده است) تنوع با خواص بسیار زیادی تولید شود.در کلی اپوکسی ها را به خاطر چسبندگی بسیار زیاد و مقاومت شیمیایی و گرمایی که دارا می باشد و خواص خوبی که دارد یا حتی مقاومت الکتریکی بسیار خوب آنها در مقابل با اکثر رزین های دیگر می شناسند. در کل اپوکسی را به خاطر چسبندگی زیاد و مقاومت شیمیایی و گرمایی که دارد و خاصیتهای خوبش یا حتی مقاومت الکتریکی بسیار بالای آنها نسبت به اکثر رزین های دیگر می شناسند.
خیلی از خواص اپوکسی را می توان عوض کرد، برای نمونه اپوکسی های پر شده از نقره که رسانایی الکتریکی مناسبی دارد یا اپوکسی پرشده از روی که استحکام خوردگی خوبی دارد و یا مخلوط آن با ریز الیافهای کربن آنها را رسانا می کند نیز موجود است و این در زمانی است که اپوکسی خالص عایق الکتریکی را شامل می شود.
بعضی از انواع که دارای خواص عایقی رسانایی در مقابل گرما دارند و مقاومت الکتریکی خوبی دارند در الکترونیک استفاده می شود.

نحوه استفاده:

اگر میخواهید به وسیله غلطک، این رنگ را اجرا کنید، رنگ را با مقدار 30 درصد تینر فوری 20.000 رقیق نموده و اگر می خواهید به وسیله پیستوله این رنگ را اجرا کنید با 40 درصد تینر فوری 20.000 رقیق نمائید.
سپس هاردنر آن را اضافه کرده و به خوبی هم بزنید و سپس اجرا نمائید.
توجه داشته باشید که این رنگ، پس از اضافه نمودن هاردنر به آن، نهایتا تا 30 دقیقه می بایست مصرف شود و اگر نیاز به زمان زیادی برای اجرا دارید، میزان کمتری رنگ را با هاردنر متناسب ترکیب کنید تا رنگ شما خراب نشود.
حتما توجه داشته باشید که تا رسیدن به ضخامت و پوشش مناسب، تعداد دست های رنگ آمیزی را ادامه دهید.