رنگهای دکوراتیو چیست؟

رنگهای دکوراتیو جزعی از دسته رنگهای ساختمانی و رنگهای نقاشی بر روی تابلوها می باشند که هرکدام توسط نوعی تکنیک مخصوص به خودشان، قابلیت اجرا دارند.
رنگهای دکوراتیو شامل: افکت بتن (میکروسمنت) – استوکو – استوگلد – طرح داماچی – رنگ طرح مخملی – آرت – آترا سیلور – آترا گلد – خمیر پتینه – خمیر تکسچر – خمیر نوستالژی و…

رنگهای دکوراتیو ساختمانی که جزعی که از جدیدترین رنگها به شمار می روند و دارای جلوه و زیبایی بسیار زیادی نسبت به رنگهای ساده هستند. این نوع رنگ ها در تکنیک های اجرایی پتینه کلاسیک و ایتالیایی که اخیراً دارای طرفداران بسیاری می باشند نیز بسیار کاربرد دارند.

شما می توانید با خرید این نوع رنگهای دکوراتیو که در فروشگاه اینترنتی رنگ و ابزار دات کام به صورت آنلاین، عرضه می گردند و با استفاده از آموزشهایی که درون هر محصول وجود دارد، محیط زندگی و کار خود را تغییرات چشم گیری دهید.

آیا برای استفاده از این نوع رنگها و پوشش های دکوراتیو، نیاز به تخصص می باشد؟

  • حتی بدون نیاز به داشتن تخصص بالا و فقط با دیدن آموزش هایی که در اطلاعات تکمیلی هر محصول هست، می توانید آن پوشش و رنگ را به راحتی بر روی دیوار مورد نظر خود اجرا کنید و تغییر بسیار چشم گیری به وجود آورید.

در ضمن اگر می خواهید شغل پتینه را بعنوان درآمدزایی انتخاب کنید، می توانید در کلاس های آموزشی ورکشاپ پتینه فروشگاه اینترنتی رنگ و ابزار دات کام شرکت کنید.

آیا برای کار با رنگهای دکوراتیو نیاز به ابزار خاصی می باشد؟

  • بله برای کار با این نوع رنگها، شما مطابق با ابزارهایی که در هر آموزش وجود دارد، می توانید ابزار مورد نیاز آن را نیز از فروشگاه اینترنتی رنگ و ابزار دات کام تهیه کنید.

اگر نیاز به آموزش بیشتر درباره رنگها داشتم چکار کنم؟

  • شما می توانید برای مشاهده کلیه آموزش های مربوط به رنگ ها و تکنیک های اجرای آنها، به وبلاگ آموزشی رنگ و ابزار دات کام مراجعه نمائید.
  • راه دیگر ارتباط با بخش پشتیبانی فروشگاه اینترنتی رنگ و ابزار دات کام، از طریق دایرکت اینستاگرام، واتساپ و یا تماس تلفنی در ساعات اداری می باشد، همکاران ما در اسرع وقت شما را راهنمایی می کنند.

آیا رنگ و ابزار دات کام، ابزار پتینه هم برای فروش دارد؟

  • بله، ما کامل ترین مجموعه ابزارهای پتینه در ایران را یکجا داریم، جهت مشاهده کلیک کنید…

رنگهای دکوراتیو که شما در این صفحه مشاهده می کنید شامل:

افکت بتن (میکروسمنت) – استوکو – استوگلد – طرح داماچی – رنگ طرح مخملی – آرت – آترا سیلور – آترا گلد – خمیر پتینه – خمیر تکسچر – خمیر نوستالژی و…