خرید ضدزنگ آلکیدی اخرا – خرید ضدزنگ آلکیدی طوسی
سازه‌های فلزی مانند درب‌ها، پنجره‌ها و … در ساختمان‌ها و دیگر مکان‌های اداری، و حتی کارگاهی و صنعتی چنانچه توسط پوشش‌های مناسب محافظت نشوند، دچار خوردگی خواهند شد. ضد زنگ آلکیدی یکی از پوشش های مورد استفاده جهت این امر هستند که تا حد مطلوبی سازه‌های فلزی در معرض خوردگی متوسط را محافظت می‌کنند.

ضد زنگ آلکیدی بر پایه رزین‌های آلکیدی لانگ اویل بوده و در آن از پیگمنت‌های ضدخوردگی اکسید آهن جهت جلوگیری از فرآیند خوردگی استفاده شده است.

برای خرید و استعلام قیمت ضدزنگ این صفحه را دنبال کنید.

شما می توانید در رنگ و ابزار دات کام، هر نوع ضد زنگ آلکیدی که مد نظرتان هست را به صورت آنلاین سفارش داده و درب محل خود دریافت نمائید.

ویژگی‌های ضدزنگ آلکیدی
زمان خشک شدن مناسب
اعمال آسان
قدرت پوشانندگی خوب
خاصیت ضدخوردگی مناسب
قیمت مناسب تر

پیگمنت ضدخوردگی اکسید آهن(اُخرایی)
Fe2O3 که دارای فام سرخ خوشرنگی می‌باشد به عنوان پیگمنت ضدخوردگی خنثی به کار می‌رود. به دلیل اینکه هیچ واکنشی با عوامل خورنده محیط اطراف (آب و گازهای صنعتی) و محمل (رزین) و نیز سطح زیرآیند انجام نمی‌دهد، به آن خنثی می‌گویند. در ترکیب ضدزنگ های اخرایی عموما از این ماده جهت حفاظت از فلز در برابر خوردگی استفاده می شود.

ضد زنگ طوسی که به این نام در بازار معروف شده اند، در واقع نوع پوشش آستری طوسی می باشند که فاقد عامل ضد خوردگی می باشد و اشتباهاً به خاطر اینکه دارای رنگ طوسی بوده و اغلب اوقات بر روی آن دیگر رنگ اجرا نمی کنند به جهت به صرفه بودن، از آن استفاده می کنند، پس اگر می خواهید از خاصیت ضد خوردگی ضد زنگ استفاده گنید، ضد زنگ اخرایی سفارش دهید.
جهت خرید ضد زنگ آلکیدی طوسی، ضد زنگ اخرا در بسته بندی های گوناگون، از همین صفحه اقدام نمائید.