خرید ماله استیل – خرید ماله پتینه – خرید ماله استوکو – خرید ماله میکروسمنت

انواع ماله های استیل مناسب پتینه کاری و نقاشی با بهترین کیفیت ها را دور هم آوردیم تا انتخاب راحت تری در این زمینه داشته باشید!

ماله استیل وسیله ای است که در پتینه کاری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، این نوع وسیله نباید دارای کوچک ترین برآمدگی و یا زائه باشد تا بتواند طرح مورد نظر را بر روی سطح بیاندازد.

محل اتصال بعضی از آنها پلاستیکی است که فشار کمتری را تحمل می کنند و برخی از ماله ها دارای اتصال فلزی هستند که مناسب کارهای سخت تر و همچنین استوکو می باشند.

در انتخاب ماله استیل به این نکات توجه داشته باشید که برای چه کاری میخواهید از این ابزار استفاده کنید، ماله میکروسمنت می بایست دارای ابعاد بزرگتری نسبت به ماله استوکو باشد، همچنین شما اگر هر دو تکنیک را اجرا می کنید، باید ماله های جداگانه ای داشته باشید، در کل می توان گفت معمولاً استادکاران پتینه، ماله مخصوص استوکو را جدا از ماله های دیگر می گذارند، زیرا استوکو از ظرافت بیشتری برخوردار است و ماله مخصوص استوکو نباید کوچکترین خط و خشی داشته باشد.

از ماله های استیل برای تکنیک های برجسته سازی با خمیر تکسچر، تکنیک استوکو، تکنیک میکروسمنت و همچنین برای کاشی کاری های با ظرافت و… استفاده می شود.

در کلیپ آموزشی زیر به تفاوت ماله های استیل پرداختیم:

جهت خرید این محصول، محصول را به سبد خرید خود اضافه کرده و مراحل ثبت سفارش خود را طی کنید.

جهت مشاوره و در صورت بروز هرگونه سوال با شماره های مجموعه رنگ و ابزار دات کام تماس بگیرید.

خرید ماله پتینه – خرید ماله استوکو – خرید ماله میکروسمنت