اسپری رنگ دوپلی کالر

کارخانه رنگ دوپلی کالر در آلمان تاسیس گردیده و دارای سابقه بسیار طولانی می باشد، شرکت کاسپین که تولید کننده اسپری های خودرویی و ساختمانی می باشد، نمایندگی و لیسانس تولید برند دوپلی کالر را در ایران دارا می باشد.
طیف محصولات این برند در رنگ اسپری بسیار زیاد می باشد، همچون اسپری رنگ رآل، اسپری های مرمر، اسپری های دکوراتیو و… اما در ایران چند سالی است که فقط اسپری های رنگ رآل این برند توسط شرکت کاسپین تولید و عرضه می گردد.

تفاوت اسپری های دوپلی کالر با اسپری رنگ های معمولی در چیست؟

به جرات می توان گفت این نوع اسپری از با کیفیت ترین نوع اسپری رنگ در ایران است، زیرا که دارای حجمی معادل 400 میلی لیتر، پوشش بسیار بالا و چسبندگی و براقیت فوق العاده ای می باشد.
دوپلی کالر در تنوع رنگبندی رآل (کاتالوگ بین المللی رنگ) تولید می گردد و دارای طیف بسیار وسیعی از رنگها می باشد.
علاوه بر آن، اسپری کیلر (کلیر) دوپلی کالر دارای دو تنوع براق و مات بوده که در نوع خود بی نظیر است و اسپری های معمولی اغلب تنوع کیلر مات را در خود ندارند و علاوه بر آن هیچگونه زردگرایی و تغییر رنگ را در این نوع کیلر نخواهید داشت. از این رو تمامی هنرمندان از قبیل نقاشان، پتینه کاران، گرفیتی کاران و هنرمندانی که نقاشی های دیواری و تابلو برجسته و افرادی که کیفیت نهایی کار برای آنها مهم است از این نوع اسپری رنگ استفاده می نمایند.

نکته بسیار مهم و حائذ اهمیتی که در اسپری رنگ دوپلی کالر رعایت شده، این است که از رزین اکریلیک ترموپلاست (بر پایه تینر) تشکیل شده است که این نکته در هیچ کدام از اسپری های معمولی رخ نداده و همین امر باعث گردیده تا رنگ بسیار سریع خشک شود، تا حدود زیادی از شره، جلوگیری نماید و ماندگاری بسیار بالایی داشته باشد.
پیگمنت ها و رنگدانه های استفاده شده در این نوع اسپری به نسبت اسپری های معمولی دارای کیفیت بالاتر و ماندگاری بیشتری در مقابل نور خورشید و شرایط جوی دارد.
علاوه بر تمامی مواردی که اعلام شد، همانطور که در بالا گفته شد حجم این اسپری ها 400 میل بوده و مساحتی در حدود 1.5 الی 2 متر مربع را در شرایط زیرسازی نرمال، پوشش می دهد.

از اسپری دوپلی کالر برای رنگ کردن کلیه سطح گچی، سیمانی، فلزی، پلی استر، شیشه، چوب و… می توان استفاده کرد. اما توجه نمائید که استفاده از این محصول برای هرکدام از متریال های نامبرده شده نیاز به زیرسازی مناسب خود را دارد.

از اسپری سیلور کروم، افکت طلایی و افکت مسی دوپلی کالر غافل نشوید که این محصولات افکتی بی نظیر دارند و برای رنگ کردن ظروف پلی استری و وسایل تزئینی بسیار پر کاربرد می باشند.

اسپری های رنگ فلورسنت دوپلی کالر دارای چهار تنوع رنگی از قبیل: بنفش فلورسنت، صورتی فلورسنت، زرد فلورسنت و سبز فلورسنت می باشد.

آیا از اسپری های دوپلی کالر می توان برای رنگ کردن خودرو استفاده کرد؟

بله به دلیل وجود رزین قدرتمندی که در این نوع رنگ استفاده شده است شما می توانید از آن برای رنگ کردن خودرو نیز استفاده کنید، اما توجه داشته باشید که برای لکه گیری های جزئی و یا برای رنگ کردن سپر خودرو می توانید از این نوع اسپری رنگ استفاده کنید.
اگر میخواهید برای رنگ آمیزی سپر خود از این محصول استفاده کنید و سپر خودروی شما از جنس پلاستیک می باشد، حتماً ابتدا اسپری آستر پلاستیک بر روی سطح اجرا کنید و سپس شروع به رنگامیزی نمائید.

این نوع محصول همانطور که در بالا توضیح داده شد برای ظروف تزئینی پلی استر و تابلوهای دکوراتیو و در کل کارهای هنری بسیار مناسب است زیرا از کیفیت بسیار بالا و مدت زمان خشک شدن بسیار سریع و مقاومت بالایی برخوردار است.

شما برای خرید اسپری دوپلی کالر می توانید از سایت رنگ و ابزار دات کام اقدام نمائید، محصول را به صورت آنلاین خریداری نمائید و درب محل خود در هرجای ایران که باشید تحویل بگیرید.