شابلون هنری

خرید شابلون هنری در رنگ و ابزار دات کام

شابلون چیست؟
شابلون ها از ورق های طلقی شبیه به ورق های رادیولوژی تهیه می شوند که بر روی آن طرح و نقش و نگار های مختلفی کشیده می شود.
از شابلون ها برای طرح انداختن روی کلیه سطوح استفاده می شود و دیگر نیازی به نقاشی کشیدن با دست نیست و این موضوع کار ما را راحت می کند، اما آیا می توان از شابلون ها برای مقاصد دیگر همچون پتینه کاری و طرح های برجسته استفاده کرد؟ پاسخ مثبت است زیرا این موضوع ارتباطی به ضخامت ورق شابلون ندارد و فقط کافی است ورق شابلون شما از جنس طلقی در هر میزان ضخامت، باشد تا شما بتوانید با استفاده از رنگ و یا خمیرهای متفاوت، طرح خود را بر روی سطح مورد نظر خود پیاده سازی نمائید.

شابلون هنری یکی از چندین دسته بندی های مجموعه رنگ و ابزار دات کام است که در این دسته بندی، انواع شابلون ها در طرح های هنری مناسب دکوپاژ، ساخت تابلوهای دکوراتیو و… موجود است.

برای خرید شابلون هنری می توانید بر روی هرکدام از طرح های مورد نظر کلیک کنید و با گزینه افزودن به سبد و تکمیل خرید، محصول مورد نظر خود را در هرجای ایران که باشید درب محل دریافت نمائید.

همچنین یکی از بزرگترین قابلیت هایی که مجموعه رنگ و ابزار دات کام در اختیار مشتریان خود قرار می دهد این است که می توانید هر طرحی که مورد نظر شماست را برای ما ارسال کنید تا با طرح دلخواه شما، شابلون آن را برایتان تهیه کنیم و یا اینکه اگر طرح مورد نظر شما در سایت موجود است اما می خواهید ابعاد آن را تغییر دهید، فقط کافی است با همکاران ما در مجموعه تماس بگیرید تا با ابعاد مورد نظر شما، شابلون هنری به شما تحویل داده شود.