رنگ جدولی چیست؟ چه نوع رنگی مناسب رنگ آمیزی جداول می باشد؟

برای رنگامیزی جدولهای بتنی معابر، باید به طور معمول از رنگهای با کیفیت استفاده کرد تا به مرور زمان بر اثر آفتاب و بارندگی و وزش باد، کمتر دچار فرسایش و رنگ پریدگی شوند. البته در نوع رنگهای روشن و تمام رنگی همچون رنگهای قرمز و آبی پر رنگ باید این نکته را در نظر گرفت که به دلیل عدم آنتی یو وی بودن این رنگها ممکن است پس از 6 ماه الی یک سال شاهد رنگ پریدگی سطحی در این نوع رنگها باشیم. اما در رنگهای سفید و روشن تر این عامل دیده نمی شود.

معمولاً رنگهای جدولی بر پایه حلال روغنی بوده و با تینر روغنی رقیق می گردند، بعضی با استفاده از بنزین این رنگها را رقیق می کنند که باعث شکنندگی بیشتر رنگ و چسبندگی پایین تر رنگ خواهد شد و همچنین براقیت این نوع رنگ ها را کمتر می کند، پس توصیه می کنیم برای رنگامیزی جداول اگر از رنگ روغنی مخصوص جدول استفاده می کنید، آن را با تینر روغنی مخصوص آن رقیق کنید.

معمولاً خرید رنگ جدولی بصورت عمده صورت می گیرد و برندها و شرکت های مختلفی آن را تولید میکنند اما ما در مجموعه رنگ و ابزار دات کام، سعی بر این داشتیم که علاوه بر عرضه برترین کیفیت محصول رنگ جدولی، قیمت بسیار مناسب و رقابتی را برای مشتریان خود گرد هم آوریم.

تفاوت رنگهای جدولی درجه یک و دو در چیست ؟
برای انتخاب کیفیت مناسب این محصول حداقل دو آیتم باید در نظر گرفته شود:
1- میزان پوشش رنگ بر متر مربع
2- براقیت و چسبندگی رنگ مخصوص جدول

پس اگر این دو عامل را معیار کیفیت رنگهای روغنی جدولی بدانیم، میتوان گفت که این دو عامل در رنگهای درجه دو کمی پایین تر از رنگهای درجه یک می باشد.

شما هر دو کیفیت این محصول را در رنگبندی های مختلف را می توانید از رنگ و ابزار دات کام به صورت آنلاین خریداری نمائید.