خرید ابزار پتینه ، هزارخار، بگینگ، ماله استیل، قلم کات، قلم ورق طلا، سنباده گیر و…

برای اجرای تکنیک های پتینه شما نیاز به ابزار دارید، این ابزارها دارای تنوع های مختلفی می باشند که برای هر تکنیک شما نیاز به ابزار مناسب با آن را دارید.

بعنوان مثال برای اجرای تکنیک میکروسمنت نیاز به ماله استیل و هزارخار دارید و یا برای اجرای تکنیک طرح داماچی نیاز به ابزار بگینگ دارید و همچنین برای تکنیک استوکو نیاز به ماله استیل درجه یک می باشد.

از این رو ابزارها دارای تنوع های زیادی بوده و با توجه به نوع کاری که می خواهید انجام بدهید می بایست بدانید که چه ابزاری مورد نیاز شما می باشد.

اگر نیاز به آموزش حرفه ای پتینه دارید حتما پیشنهاد می کنیم تا در کلاس های حضوری پتینه مجموعه رنگ و ابزار شرکت کنید و یا از پکیج آنلاین آموزش پتینه آکادمی رنگ و ابزار استفاده نمائید.

در خرید ابزار، باید به این نکات توجه داشته باشید که محصول و ابزاری که خریداری می کنید، ساخت کدام کشور هست و مدت زمان ماندگاری و عمر این ابزار چه میزان می باشد.

ما در مجموعه رنگ و ابزار متخصصین حرفه ای پتینه از مدرسان تا مجری های پتینه را گرد هم آوردیم و اغلب مدرسین این حوزه نیز از مجموعه رنگ و ابزار دات کام خرید مینمایند، لذا شما می توانید در صورتی که هر سوالی داشته باشید و یا نیاز به اطلاعات کامل تری نسبت به خرید لوازم و ابزار داشته باشید، همکاران ما در بخش فروش به صورت تلفنی و یا از طریق واتساپ پاسخگوی شما خواهند بود.

علاوه بر فروش اینترنتی کلیه محصولات و ارسال به سراسر ایران، همچنین امکان خرید حضوری نیز میسر می باشد که در ساعات کاری مجموعه می توانید مراجعه نموه و خرید خود را انجام دهید.