خرید شابلون استنسیل – خرید شابلون دیواری – خرید شابلون پتینه کاری – خرید شابلون طرح آجر – خرید شابلون هنری

شابلون ها یکی از لوازم بسیار پر کاربرد در هنر می باشند، این هنر می تواند هنر نقاشی باشد، می تواند برای شابلون پتینه کاری باشد و یا شابلون نقاشی دیواری و یا شابلون طرح آجر باشد که اینها همگی با شابلون های استنسیل قابلیت اجرا دارند.

شابلون ها ورقه هایی از جنس طلق می باشند که با برش طرح مورد نظر بر روی آنها که طراحی آنها با کامپیوتر انجام می شود، امکان پیاده سازی طرح و نقشه مورد نظر بر روی سطح را به شما می دهد. تفاوتی ندارد که جنس سطح مورد نظر چه باشد می توان این طرح ها را بر روی سطوح بتنی، گچی، سیمانی، سفالی، پلی استر و… اجرا نمود.

شابلون پتینه کاری می بایست دارای استقامت خوبی از نظر برگه های شابلون ها داشته باشد تا پتینه کار بتواند به راحتی آن را بر روی سطح مورد نظر فیکس کرده و اجرا نماید، نه باید وزن زیادی داشته باشد و نه باید خیلی نازک باشد.

برگه های شابلونهایی که رنگ و ابزار دات کام در اختیاز مشتریان خود قرار می دهد دارای جنس بسیار مرغوب بوده، قابلیت انعطاف بالایی دارد، شکننده نیستند و به راحتی قابلیت استفاده در دفعات مختلف را به شما می دهد. شما می توانید برای خرید شابلون پتینه کاری و یا برای خرید شابلون استنسیل به صورت آنلاین و بسیار راحت از رنگ و ابزار دات کام اقدام نمائید و درب محل خود در هر جای ایران که باشید تحویل بگیرید.

حتی مجموعه رنگ و ابزار برای راحتی شما مشتریان گرامی، علاوه بر امکان خرید آنلاین از سایت، امکان خرید حضوری را نیز فراهم آورده که در ساعات کاری مجموعه با مراجعه به شوروم رنگ و ابزار می توانید علاوه بر بهره گیری مشاوره رایگان از مشاوران، سفارش خود را به صورت حضوری ثبت نمایید.

برای خرید انواع شابلون استنسیل، شابلون نقاشی دیواری، شابلون پتینه کاری، شابلون طرح آجر از رنگ و ابزار دات کام اقدام نمائید، حتی اگر از بین هزاران طرحی که در سایت موجود است، طرح مورد نظر خود را پیدا نکردید می توانید شابلون اختصاصی خود را به ما سفارش دهید.